Lestijden

Dag Wat Vanaf Tot Wie Locatie
Maandag          
  Ouder / kindgym 15:45 16:30 Annette Noordbroek 2
  Peuters 2/3jaar J/M 16:30 17:30 Annette Noordbroek 2
  Selectie 2/3/4e divisie 15:45 18:45 Monique Noordbroek 1
  MBVO 15:00 16:00 Marja n Dikken
  Springgroep (A)/B/ C 19:15 20:45 Saskia/ Els Turnhal Rijssen
           
  Springgroep jeugd 17:30 19:00 Els Wilhelmina
  Dames Bommen 19:00 20:00 Hermien Wilhelmina
  Dames Bommen 20:00 21:00 Hermien Wilhelmina
  Heren Trimgroep 21:00 22:00 Johan Wilhelmina
Dinsdag          
  MBVO 9:45 11:15 Marja n Dikken
  MBVO 13:30 15:00 Frederiek de Zomp
  Selectie 4/5e divisie 15:45 17:45 Kelly Noordbroek 1
           
Woensdag          
  Dames Bommen 8:45 9:45 Hermien Wilhelmina
  Dames Bommen 9:45 10:45 Gerrie Wilhelmina
  Meisjes 4 jaar 13:30 14:30 Hermien/ Anuschka Wilhelmina
  Peuters 2/3jaar J/M 13:30 14:30 Annette Noordbroek 2
  Jongens 4/5/6 jaar 14:30 15:30 Annette Noordbroek 2
  Meisjes 5 jaar 14:30 15:30 Hermien/ Anuschka Wilhelmina
  Meisjes 6 jaar 13:30 14:30 Marian Noordbroek 1
  Meisjes 7 jaar (2008) 14:30 15:30 Marian Noordbroek 1
  Meisjes 8 jaar 15:30 16:30 Marian Noordbroek 1
  Meisjes 9 jaar 15:30 16:30 Anuschka Wilhelmina
  Meisje 10 jaar en ouder 16:30 17:30 Anuschka Wilhelmina
  Nog vrije uren; van 17:30 tot 18:30 in Wilhelminastraat en van 15:30 tot 17:00 Noordbroek        
  Springgroep recreatie 16:30 17:30 Marian Noordbroek 1
  Springgroep jong talent 17:00 18:00 Esther Noordbroek 2
  Springgroep A/B/C 18:00 19:30 Esther/ Marleen Noordbroek 2
  Turnen Dames / Heren 13 jaar e.o 18:30 19:30 Hermien Wilhelmina
  Dames Bommen 19:30 20:30 Hermien Wilhelmina
           
Donderdag          
  Jongens 7/8/9 jaar 17:30 18:30 Tamara Wilhelmina
  Jongens Selectie 18:30 19:30 Tamara Wilhelmina
  Jongens 9 jaar en ouder 19:30 20:30 Tamara Wilhelmina
Vrijdag          
  Selectie 2/3/4e divisie 16:00 19:00 Monique Noordbroek 1
Zaterdag          
  Jong talent 9:00 11:00 Marlene Wilhelmina
  Selectie 2/3/4e divisie 12:00 15:00 Monique Turnhal Rijssen